Dekoratif Taş

Dekoratif Stone Zengin  renk  ve  doku  seçenekleri  ile  , dekorasyon’a  uygun  olarak ,  renk  seçme  imkanı  vardır. İç mekanlarda ve dış mekanlarda  uygulanabilir. Ürünlerimizin arka tarafının düz olması nedeniyle yapılarınızda yer kaybına neden olmaz. Diğer bir ürün ise kaplama amacıyla kullanılan Kenar patlatmalı Kayrak taşı, gene diğer ülkelerde  bilinen  adı  ise stone’dir. Bu ürün ise Kayrak  taşlarının   düzgün  bir  şekilde   ebatlandıktan   sonra   kenarlarının   makinelerle  kırılmasıyla elde edilmektedir. Uygulandığı yerlere  tamamen antik  bir  görünüm  katan d bir malzemedir. Plazma tv arkaması Doğal taş kaplamalar ev içinde de çok tercih edilmektedir. Yeni iç mimari uygulamalarda, mimarlar tarafından taş kullanımı gittikçe artmaktadır.

dekoratif-tas19.jpgdekoratif-tas5.jpgdekoratif-tas11.jpgdekoratif-tas7.jpgdekoratif-tas.jpgdekoratif-tas10.jpgdekoratif-tas18.jpgdekoratif-tas12.jpgdekoratif-tas22.jpgdekoratif-tas21.jpgdekoratif-tas9.jpgdekoratif-tas13.jpgdekoratif-tas2.jpgdekoratif-tas14.jpgdekoratif-tas16.jpgdekoratif-tas23.jpgdekoratif-tas17.jpgdekoratif-tas24.jpgdekoratif-tas6.jpgdekoratif-tas15.jpgdekoratif-tas8.pngdekoratif-tas20.jpgdekoratif-tas4.jpgdekoratif-tas3.jpg

Siz de yapılarınızda taş kullanarak hem ferah mekanlar yaratın hem de yapılarınızın değerini artırın. Mükemmel şıklıkta mekanlara doğal taş kaplamalar kullanarak imza atacaksınız. Tv ünitesi duvar dekoru , taş duvar panelleri kolaylıkla kesilip monte edilebilir. Dekoratif panellerin yüzeyi 3 boyutlu görünüme sahiptir bir taş ustası bile bu kadar iyisini yapamaz. Dekorasyonda son yılların en hit rengi olan beyaz, kullanıldığı mekana aydınlık verir, genişlik duygusu katar. Özellikle fon olarak doğal taş dokusuyla birlikte tercih edildiğinde hemen her türlü renk ve stilde mobilya ile kolaylıkla uyum sağlar.

Whatsapp